Apie

Projektas „Fit Model Lietuva“ pirmą kartą startavo 2016 m. vasario mėnesį. Po sėkmingo pirmojo sezono, organizatoriai Anastasija Sidorevič, Kristina Karaliūtė-Stoliarovienė ir Tomas Petrokas nusprendė toliau plėtoti projektą, kuris išpildo daugelio merginų svajonę: turėti svajonių kūną ir sudalyvauti varžybose. Šiuo metu yra įgyvendinti 8 projekto sezonai.

Projektas žavus tuo, kad per 9 savaites iš paprastų merginų ( nesvarbus nei amžius nei profesija nei vaikų skaičius) nulipdomos sportiško sudėjimo merginos. Projektas ne tik pakeičia merginų figūras, bet kartu ir pakeičia mąstymą, suteikia merginoms daugiau pasitikėjimo savimi, moteriškumo ir grakštumo. Viso projekto metu dalyvės gauna maksimalią trenerių priežiūrą, treniruočių bei mitybos planus, seminarus apie papildus, makiažą, mitybą, pasiruošimą scenai, kas savaitę yra mokomos pozuoti.

Projekto finišas – merginų dalyvavimas IFBB federacijos varžybose „Fit Model“ kategorijoje. Merginos varžosi tik su esamo projekto dalyvėmis, tad visos turi lygias galimybes laimėti. „Fit Model“ kategorijai svarbios proporcijos, moteriška elegancija, grakštumas, nereikai turėti didelio kiekio raumeninės masės. Po projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvės dažnai toliau tęsia varžybinį pasiruošimą ir sudalyvauja jau bikinio kategorijoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Priimame dalyves nuo 18 metų, viršutinė amžiaus riba nėra ribojama. Dalyvė gali būti iki projekto niekada nesportavusi. Projektas nėra orientuotas tik į svorio metimą, tad nepriimame toms, kurioms reikia mesti daugiau nei 10 kg ( nenorime pakenkti sveikatai).

Projektas užima gan daug laiko. Merginos sporto salėje sportuoja 4 kartus per savaitę su treneriu ( laikas derinamas su kiekviena dalyve individualiai), šeštadieniais vyksta bendra pozavimo pamoka ir seminaras arba bendra treniruotė ( tempimų, intervalinė, rato ir tt.).

Kuro iki sporto salės ar varžybų išlaidos, maistas, varžybiniai bateliai ir varžybinė apranga, grimas bei makiažas.

Komanda

Tomas Petrokas
TRENERIS

Pagrindinis „Fit Model“ komandos treneris, atsakingas už merginų treniravimą, mitybų sudarymą. Taip pat, “Fitness LT” komandos treneris, ruošiantis sportininkus IFBB federacijos bikini fitneso, kūno fitneso, wellness ir kultūrizmo kategorijų varžyboms. Ne kartą yra patekęs į top3 geriausių trenerių reitingą.

Nastia Sidorevič
TRENERĖ

„Fit Model“ projekto trenerė ir projekto koordinatorė. Specializuojasi ties moterų treniravimu (nėščiųjų, moterų po gimdymo, paruošimo varžyboms). IFBB federacijos bikinio kategorijos Lietuvos ir užsienio varžybų dalyvė ir prizininkė.

KRISTINA KARALIŪTĖ-STOLIAROVIENĖ
POZAVIMO TRENERĖ

Daugkartinė šalies bikinio bei kūno fitneso čempionė, tarptautinių turnyrų nugalėtoja ir prizininkė, taip pat pasaulio čempionatų medalininkė. Apdovanota Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento medaliu ir prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka „Už sporto pergales“, daugkartinė Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos (IFBB) geriausiųjų sportininkų reitingo nugalėtoja. Nuo 2014 metų Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos Generalinė sekretorė, o nuo 2016 m. regioninės kategorijos teisėja.